PAR MANI UN BLOGU

Sveiks! Man ir prieks, ka esi iegriezies šeit, jo tas, ka tu interesējies kas šis ir par blogu ir pirmā pazīme, ka tu vari kļūt par manu pastāvīgo lasītāju, bet ne jau par to ir šis raksts. Šis raksts ir par to, kas esmu es, kas ir šis blogs, un kādēļ tāds radies.


Uz doto brīdi es esmu nesen skolu pabeidzis jaunietis, kas vēl meklē savu īsto nodarbošanos, brīvajā laikā gan filmējot un montējot video, gan veidojot dažādus photoshop darbus, gan arī veidojot mājaslapas. Starp citu, jā. Arī šis ir viens no maniem darbiem, un es ļoti ceru, ka šie darbi drīz vien varēs pārtapt arī par manu pamata nodarbošanos

Nenoliedzami, daļa no manis tiek veltīta arī politikai. Citreiz aktīvāk, citreiz pasīvāk, tomēr es stingri uzskatu, ka ikvienam mūsu valstī dzīvojošajam ir jābūt vismaz nedaudz politiski aktīvam. Un es nerunāju par virtuves diskusijām par tēmu “viss ir slikti”, bet gan par līdzdalību. Piketi, paraksti, vēlēšana utt. Tās ir lietas, kurās ir jāiesaistās visiem, citādi mana nostāja vienmēr bija in būs, ka cilvēki, kas neiesaistās konkrētās lietās nav tiesīgi teikt, ka viņiem tajā kaut kas neapmierina, jo viņiem bija iespēja piedalīties nozares/problēmas pilnveidošanā vai labošanā. Un protams, tā kā es esmu jaunietis, viena no man svarīgām nozarēm ir arī jaunatnes politika. Biju arī Alojas novada jauniešu domes priekšsēdētājs, un biju viens no tiem, kas lika pamatu jauniešu domes darbībai novadā, taču dažādu faktoru dēļ es tomēr nespēju sevi parādīt līdz galam, jo lai gan jauniešu dome ir veltīta pārmaiņām, mēs tikām ierauti jau no laika sākuma dažādu pasākumu virpulī, kas arī nav slikti, tomēr tas manuprāt nav tas, ar ko jauniešu domei būtu jānodarbojas, tāpēc drīz vien degsme pazuda. Un ja kādam interesēs kāda ir mana politiskā nostāja – labējie, centrālie, vai kreisie – ne viena no tām. Mana politiskā nostāja ir būt daudzpusīgam, jo ne katrā situācijā labējie var tikt galā ar to, ko var tikt galā kreisie, tāpēc arī daudzpusība manuprāt ir panākumu atslēga, nu un ja jau reiz tā, tad mans favorīts politikā ir Vladimirs Zeļenskijs, Ukrainas prezidents, izcils prezidents un komiķis.

Nu un sīkumos par mani atliek vien minēt to, ka es esmu beidzis mūzikas skolas klavieru klasi, apguvis bungu un ģitārspēli, jau 16 gadus darbojos uz skatuves, un man nežēlīgi nepatīk būt skatītājam, taču ar lielāko prieku piedalos aizkulišu un skatuves dzīvē.

Šo blogu es veidoju kā platformu, kurā es varu sakārtot, un plašākai auditorijai izteikt savas pārdomas par visdažādākajām tēmām, bet kā jau no iepriekš lasītā varētu noprast, visbiežāk tie būs ar politiku vai tehnoloģijām saistīti jautājumi, un, manuprāt, blogs ir izcila vieta, kur es to varu darīt, jo atšķirībā no video satura veidotājiem, blogus lasa cilvēki, kuriem saturs interesē ne tikai priekš tā, lai to heitotu. Un protams, nenoliedzami, blogs ir vieta, kur es varu reklamēt sevi, un sevis veidoto saturu vai tā būtu mājaslapa, raksts vai photoshopa darbs, un iespējams pat arī kāda reklāma no reklāmdevēja. Es protams varētu uzturēt šo lapu arī bez reklāmām, bet tā kā viss mūsdienās maksā naudu, es tomēr vēlos, lai tā spētu sevi atmaksāt.

Es ļoti ceru, ka šis būs lasīts blogs, jo es tajā plānoju ieguldīt palielu daļu sava laika, lai ne tikai klāstītu jums savas domas, bet iespējams arī dotu padomu, pastāstītu par jaunākajām ziņām, kas šķita man interesantas, un daudz ko citu. Un noteikti lūdzu jūs nejaukt šo blogu ar facebook lietotāju mīļotajām fake ziņu lapām. Tā kā šāds saturs mani tracina, un būtu man lemtspēja tās likvidēt, es to darītu ar lielāko prieku, es arī šo lapu neveidošu par sabiedrību degradējošu bedri.

Lai vai kā – ceru, ka tu esi ticis arī līdz šim teikumam. Ja jā, tad varu tev vien pateikties, un novēlēt tev starp visiem interneta resursiem pavadīt nedaudz vairāk laika arī šeit, un ja tādas ir tava spējas, arī palīdzēt uzturēt šo blogu.

Taču – tā kā, manuprāt, blogs ir diezgan tuneļveidīgs saturs, kurš tiek tendēts vien uz vienas personas domām un pārdomām, šeit tiks publiskotas arī dažādas ziņas, kas vairāk vai mazāk ir iekritušas man acī, un kuras manuprāt ir jāredz arī plašākai, nu – cik nu iespējami mana bloga robežās, auditorijai, taču šie ziņu satura un bloga raksti netiks bērti vienā katlā, un atsevišķi blogam ir izdalītas atsevišķas kategorijas.