Sveika, Pasaule!

Sveika, Pasaule! Tas ir sveiciens, ko programmētāji ir iecienījuši lietot izveidojot ko jaunu, vēl pavisam tukšu, neaizpildītu, un gaužām vienmuļu. Šis teksts ir sākums kam jaunam un krutam. Tā arī šeit – blogā izzy.lv. Es esmu izveidojis ko jaunu un pagalam atbilstošu šī teiciena izmantošanas mērķim, taču – tā kā šis ir vien “Sveika, Pasaule!”, starts kam jaunam, es varu droši teikt, ka drīz vien tas viss mainīsies, un šis blogs apaugs ar maniem, un ne tikai, domu graudiem, atziņām, rakstiem, kas iespējams pat netiks lasīti. Bet – ja arī tiks, man par to būs milzīgs prieks, jo tieši tamdēļ šis blogs ir radīts.

Šajā blogā ar laiku varēs atrast daudz un dažādas aprunātās tēmas un tematus, taču, man, kā aktīvam jaunietim politiskajā līdzdalībā, šeit būs diezgan padaudz politikas. Būs kultūra, tehnoloģijas, paša domugraudi. Būs!

Sadaļai “Paša domugraudi” man gan ir visai liels plāns! Tā kā mani jau diezgan ilgu laiku moka neciešama vēlme uzrakstīt savu grāmatu, šī sadaļa būs tās melnraksts. Kas to zin, kas notiks tālāk – var būt tiešām man izdosies izdot savu grāmatu. Tas būtu fantastiski!

Man ir iespējams sekot arī soctīklos. Tur es noteikti parādos biežāk kā šeit, tāpēc tiem, kam šis blogs šķiet saistošs, noteikti ir aicināts piesekot man Twitter. @AndrejsVai, kā arī šī bloga mikroblogā @izzyblog.

Leave a Reply

Vai vēlies saņemt paziņojumus par jaunākajiem rakstiem?    OK Nē, paldies!